Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

BiletvarBilet yüzlerce uçak firmasını karşılaştırarak uygun bileti almanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Sitemizden sefer sorgulaması yaparak size uygun uçuşu seçebilir, banka veya kredi kartınızla biletinizi satın alabilirsiniz.

Uçak biletleri için hizmet bedeli alınır. Hizmet bedeli, Türkiye'deki hava yolları ve seyahat acentelerinin 01.04.2007 itibariyle yasa gereği uygulamaya koyduğu, bilet başına tahsil edilen bedeldir.

BiletvarBilet'te yaptığınız uçak bileti aramalarında, gitmek istediğiniz destinasyon için, yüzlerce hava yolu firması tarafından düzenlenmiş direkt veya aktarmalı uçuşları bulabilir, biletinizi kolayca satın alabilirsiniz.

BiletvarBilet üzerinden biletinizi güvenle satin alabilirsiniz. Sitemizden yapacağınız alışverişler SSL sertifikası ile güvence altına alınır. Kart bilgileriniz sistemimizde saklanmaz ve uçak bileti satın alırken ödeme adımında 3D Security güvencesi sunulur.

BiletvarBilet'den uçak bileti satın almak için web sitemizi kullanabilir veya mobil uygulamamızı indirebilirsiniz. Gitmek istediğiniz yeri ve tarihi girdikten sonra yüzlerce havayolunun uçuşlarını karşılaştırabilir, size en uygun uçuşu seçip güvenle ve hızla satın alabilirsiniz. BiletVarBilet üyelik oluşturmadan uçak biletinizi saniyeler içinde satın alabilirsiniz.